خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
گزارش کارآموزی در مرکز تلفن رشته مهندسی الکترونیک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری تیکفا
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 17 خرداد 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->
آپلود عکس , آپلود دائمی عکس

تعداد صفحات:45

نوع فایل:word

فهرست:

تقدیر و تشکر

مقدمه     

فصل اول : ساختار مخابرات در ایران واستان فارس

فصل دوم: شرح قسمت های مختلف کاراموزی  

فصل سوم:مدولاسیون و ساختار pcm

فصل چهارم: آنتن وگیرنده های مخابراتی

فصل پنجم GSM

منابع

مقدمه :

از زمان های دور بشر به طور مداوم در جستجوی یافتن راهی برای تبادل اطلاعات در محدوده ی بینایی و شنوایی بوده است . روش هایی مانند علایمی که سرخپوستان با دود به یکدیگر میدادند،چراغ های دریایی و پرچم های راهنما برای همه اشناست.با پیشرفت علم وتمدن این تبادل اطلاعات توسط مخابرات انجام می شود .    

مخابرات انتقال انرژی اطلاعات ، از فواصل دور به روش الکتریکی (الکترومغناطیسی)است .در مخابرات نوعی اطلاعات یا خبر به انرژی الکتریکی تبدیل می شود تا بتوان ان را به نقطه ی دور فرستاد .سپس در مقصد انرژی الکتریکی به شکل اصلی خود بر گردانده می شود.این اطلاعات را می توان به دو طریق سیم های هادی خوبی که با عایق پوشیده شده یا از طریق اتمسفر بدون استفاده از سیم منتقل کرد .که اولی به وسیله خطوط انتقال و دومی توسط شبکه رادیویی انجام میشود .اطلاعات اولیه برای ارسال می تواند :صوت ، تصویر ، متن و …………باشد .

در این گزارش سعی شده هر چند مختصر تمامی قسمت ها ی مخابرات را بررسی کنیم. مخابرات دارای قسمت های مختلفی است که هر کدام وظیفه خاصی دارند .این قسمت ها و وظایف انها را میتوان با ساختار بدن انسان مقایسه کرد به طوری که مدیرت مغز پیکره ،سالن دستگاه مراکز گوارش پیکره ،mdfقلب پیکره ، شبکه کابل های هوایی رگها ومویرگ های پیکره و گوشی های تلفن را سلول های پیکره تصور کرد.

MDF ینی اتاق توزیع اصلی که کلیه ی ارتباط هایی که بین سالن دستگاه و مشترکین برقرار می شود از mdf می گذرد .اینجانب کار اموزی خود را در mdf به پایان رساندم

.                                       جهت دانلود کليک نماييدادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
گزارش, کارآموزی, دانلود, مهندسی الکترونیک, مرکز تلفن, استان فارس, آنتن, گیرنده, تبادل اطلاعات, شبکه,,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->