خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود پایان نامه طراحی و پیاده سازی یک سیستم E-test شبکه اجتماعی اشتراک گذاری تیکفا
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 19 خرداد 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:51
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
مقدمه
فصل یکم: نگاه کلی به سیستمهای مدیریت آزمون آنلاین
سیستم های OTMS و ویژگی آن ها‏
شروع به کار و موانع موجود بر سر راه
مشخصات اولیه سیستم
فصل دوم:بانک اطلاعاتی
MYSQL
انتخاب پایگاه داده و برتری های MYSQL
رقبای اصلی MYSQL
طراحی بانک اطلاعاتی آزمون
فصل سوم: زبان برنامه نویسی PHP
PHP
بررسی قابلیت های PHP
مقایسه PHP با سایر زبان ها
معایب PHP
Form Validation
استفاده از Sessionها
فصل چهارم: آشنایی با سیستم مورد نظر
روند کلی برگزاری آزمون
آموزش گام به گام کار با سیستم
بخش مدیریت(مدیر سیستم)
بخش مدیریت(مربی)
بخش داوطلبان

فهرست شکل ها
جداول بانک اطلاعاتی و روابط بین آن ها
Form Validation
استفاده از Session ها‏
بخش مدیریت
آزمون های موجود
بخش مدیریت(مربی)
افزودن آزمون
افزودن سوالات
بخش داوطلبان
مشخصات آزمون
آغاز آزمون
نتایج آزمون

فهرست جدول ها
شروع به کار و موانع موجود بر سر راه

مقدمه:
در آستانه قرن بیست و یکم به دلیل گسترش الکترونیک، آن چه بیش از همه در امر اطلاع رسانی مدنظر است، دیجیتالی کردن اطلاع رسانی است که از طرق مختلف میتوان به این هدف دست یافت. یکی از جدیدترین روش ها، اطلاع رسانی از طریق شبکه جهانی اینترنت میباشد.
از سوی دیگر امروزه با گسترش روزافزون علم و صنعت کامپیوتر در تمام سطوح جامعه از امور فردی گرفته تا اجتماعی شاهد جریانی هستیم که از آن به عنوان مکانیزه شدن یاد می شود. جریانی که خود ملاک و معیاری برای سنجش میزان کارایی امور قرار داده است، بطوری که اگر فعالیت و عملیاتی مکانیزه نباشد، هیچ گونه ابزاری برای مقایسه خود و نیز رقابت با دیگر سیستم های مشابه را نخواهد داشت. جریانی که اگرچه ممکن است برای خواستاران آن هزینه بر باشد ولی آینده ای روشن را برای ارتقا آن ترسیم خواهد کرد.
در این راستا جامعه طیف وسیعی از فعالیتهای خود را با شرایط جدید وفق داده است و سازمانها مکانیزه کردن سیستمهای خود را تنها وسیله، برای خدمت دهی مناسب به خارج از سیستم و تامین محیطی ایده آل برای کارکنان درون سیستم خود میدانند.
با توجه به آنچه خواندید، یکی از مظاهر تلفیق مکانیزاسیون و اطلاع رسانی، وب سایت است. در حقیقت طراحی وب کار مشکل و پیچیده ای است، چرا که موضوع اصلی آن معماری اطلاعات و طراحی جریان کاری است که هیچ کدامشان را نمی توان استاندارد کرد.
طراحی سوالات یک آزمون، چاپ کردن و تکثیرآن ها به تعداد مورد نیاز، برگزاری آزمون به روش سنتی، تصحیح اوراق و اعلام نتایج مدت ها پس از برگزاری آزمون از مشکلات عمده اساتید، معلمین و مدرسین و حتی داوطلبان شرکت در آزمون است.
اما امروزه با عمومی ترشدن استفاده از رایانه ها، میتوان انتظار داشت در مراکز برگزاری آزمون، تعداد قابل توجهی رایانه، در دسترس باشد. حال اگر بتوان با توجه به توانائی بالای رایانه ها شرایطی فراهم کرد تا مشکلات مذکور، کمتر و درکل، سرعت برگزاری یک آزمون تا حد ممکن سریعتر شود، میتوان از بسیاری از اضافه کاری ها اجتناب نمود.
پروژه ای که قرار است با همین هدف طراحی و پیاده سازی شود یک “سیستم مدیریت آزمون آنلاین” است تا جایگزین مناسبی برای روشهای سنتی برگزاری آزمون گردد.
استفاده از این سیستمهای OTMS (Online Test Management System)،روز به روز در حال گسترش است و امروزه بسیاری از موسسات معتبر دنیا با استفاده از این نوع سیستم ها آزمون های خود را به صورت Internet_Based Test به اجرا در می آورند.
آزمون هائی از قبیل TOEFL،IELTS و…از این دست آزمون ها هستند.
در نهایت با توجه به آنچه در ابتدا درباره اهمیت اطلاع رسانی و ارتباط پویا با کاربران در شبکه ایترنت گفته شد و همچنین افزایش روزافزون اهمیت Web Apps تصمیم بر آن گرفته شد تا وب سایتی پویا طراحی شود تا بتواند نیازهای مورد نظر را برآورده سازد.

لینک دانلودادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پایان نامه, طراحی, پیاده سازی, پروژه, کامپیوتر, سیستم مدیریت, آزمون آنلاین, سیستم, بانک اطلا,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->