خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
خرید گیفت کارت
فلنج
دانلود پروژه مشاجره و اختلافات زوجین شبکه اجتماعی اشتراک گذاری تیکفا
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 15 فروردين 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:33
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
مقدمه
فرضیه
تفاوت های زن و مرد
چرا زوج ها در شرایط خوشی با هم مشاجره میکنند
مهم ترین چیزهایی را که اول باید انجام داد
راه حل ها
شوهر خود را تحسین کنید
خود را با همسرتان وفق دهید
از شوهرتان قدردانی کنید
لباس پوشیدن برای همسر
یک رابطه خوب چگونه به وجود می آید
احترام به زن
چگونه از مشاجره بپرهیزیم
جنگ کردن
گریز
وانمود کردن
تسلیم شدن
نوشتن نامه ای محبت آمیز
نمونه آمارگیری شده
نتیجه گیری و پیشنهاد
فهرست منابع و مآخذ
نمونه پرسشنامه

مقدمه:
در این تحقیق تلاش شده است راههای روابط زناشویی موفق را نشان دهیم و دستورالعملی برای ایجاد یک رابطه مبتنی بر عشق و علاقه را بازگو گردانیم. این تحقیق نشان میدهد که زن و مرد چگونه در همه زمینه ها تفاوت دارند. زن و مرد نه تنها متفاوت از یکدیگر با هم ارتباط برقرار می سازند، بلکه در احساس، اندیشه، درک، واکنش و عشق با هم تفاوت هایی اصولی دارند. و شاید بتوان گفت که زن و مرد حتی از دو سیاره متفاوتند. با درک تفاوت های اصولی زن و مرد در موقعیتی قرار میگیریم که بسیاری از ناراحتی ها موجود میان خود و همسرانمان را از میان برداریم و میتوان سوء تفاهم را تخفیف داد و یا حتی از آن بطور کلی اجتناب کرد. یا با استفاده از روشهای مختلف، تنش ها را تخفیف داد و در مقابل در روابط زناشویی عشق و مهر را بیشتر کرد.
تنش های موجود در روابط زناشویی اغلب مردم از آن روست که یکدیگر را درک نمیکنند به همین علت بسیاری از زوج ها از مناسبات زناشویی خود ناراحتند. بسیاری از افراد صادقانه به شرکای زندگی خود عشق میورزند ولی با این حال چون تنش از راه میرسد نمیدانند که برای رفع آن چه باید بکنند. غالب اختلاف های زندگی از عدم اطلاع افراد از نیروهای روحی سرچشمه میگیرد و اگر هر دو به هدف والای زندگی مشترک زناشویی به دیده احترام بنگرند و قدر زندگی خویش را بدانند و از جوانی هم لدت ببرند هرگز غبار کدورت آیینه پیونده مقدسشان را تیره و تار نخواهد کرد و باید تفاوت ها را شناخت و به آن ها احترام گذاشت و این سبب کاسته شدن اختلاف ها میشود البته باید متذکر شد که این تحقیق به مدت تقریبی چهار ماه برای جمع آوری و تکمیل پرسشنامه و تهیه نهایی آن وقت صرف شده و بیش از بیست پرسشنامه تهیه گردید که هر دو پرسشنامه توسط یک زوج تکمیل شد و فقط دو پرسشنامه تکمیل نشده برگشت. نمودارهای آماری بر اساس اطلاعات همین پرسشنامه بوده که از اسفند سال هشتاد و چهار تا اول خرداد هشتاد و پنج بوده با امید اینکه مجموعه ایی از این اطلاعات راهنمای کوچکی به تحقق بهتر شدن زندگی افراد باشد.
و در طول تحقیق از چندین کتاب و مجله نیز استفاده شده که به اختصار اسامی آن ها را در فهرست مأخذ و منابع آمده است.ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
احساس, اختلافات زوجين, انديشه, تحقيق, دانلود, روابط زناشويی, روابط زناشويی موفق, روانشناسی, شوهر, عش,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->