خريد بک لينک

home theater in Los Angeles
فلنج
Barabas Ropa de hombre
سریعترین و بروزترین سایت دانلود کارآموزی و پروژه شبکه اجتماعی اشتراک گذاری تیکفا
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:67
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
مقدمه
فصل اول: معنا و مفهوم حقوق بازرگانی فراملی
مبحث اول: واژه شناسی
مبحث دوم: تعریف
گفتار اول: مفهوم موسع
گفتار دوم: مفهوم مضیق
مبحث سوم: پیشینه
گفتار اول: قرون وسطی
گفتار دوم: پس از قرون وسطی
گفتار سوم: دوران جدید
گفتار چهارم: دوران جدید جدید
فصل دوم: منابع و عناصر حقوق بازرگانی فراملی
مبحث اول: منابع
گفتار اول: حقوق بین الملل عمومی
گفتار دوم: قوانین متحد الشکل
گفتار سوم: اصول کلی حقوقی
گفتار چهارم: قواعد سازمان های بین المللی
گفتار پنجم: عرف
گفتار ششم: قراردادهای استاندارد
گفتار هفتم: آرای داوری
مبحث دوم: عناصر حقوق بازرگانی فراملی
فصل سوم: حقوق بازرگانی فراملی و داوری
مبحث اول: مواضع حقوقی در قبال موافقتنامه های داوری
مبحث دوم: مزایای داوری در مسائل مبتنی بر حقوق بازرگانی فراملی
مبحث سوم” مصادیق مقرره های داوری در امور حقوق بازرگانی فراملی
گفتار اول: کنوانسیون اروپایی 1961
گفتار دوم: فرانسه
گفتار سوم: سوئیس و آلمان
گفتار چهارم: اتریش
گفتار پنجم: بریتانیا
گفتار ششم: ایالات متحده
گفتار هفتم: کشورهای اسکاندیناوی
مبحث چهارم: نحوه برخورد با اجرای احکام داوری خارجی
مبحث پنجم: جایگاه مقررات آمره و نظم عمومی در آرای داوری
گفتار اول: مقررات آمره
گفتار دوم: نظم عمومی
نتیجه گیری
فهرست منابع

مقدمه:
در حالیکه اصولاً بین یک عمل تجاری یا قرارداد خصوصی و قانون ملی حاکم بر آن رابطه وجود دارد، فرامرزی بودن یک عمل تجاری یا قرارداد خصوصی با ابعاد حقوقی، مشکلات و تبعات حقوقی خاصی به وجود می آورد که نمیتوان صرفاً بر اساس حقوق داخلی یک کشور به آن پاسخ داد. بطور کلی، حقوق بازرگانی فراملی، در بر گیرنده این مسائل است. هرچند عبارت حقوق فراملی ابتدا در سال 1956 توسط فلیپ جِسِپ در کتاب حقوق فراملی به کار رفت،از اوایل دهه 1960 در نوشته های حقوقی اصطلاح حقوق بازرگانی فراملی به کار گرفته شد.
در ادبیات حقوقی، عبارت حقوق بازرگانی فراملی که از اصطلاحات حقوق تجارت بین الملل و حقوق کسب و کار بین المللی متفاوت است، عمدتاً به دو معنای عام و خاص به کار می رود. حقوق بازرگانی فراملی در معنای عام، شامل کلیه قوانینی است که اعمال و وقایع بازرگانی فرامرزی را تنظیم میکند و بنابراین شامل حقوق بین الملل عمومی، حقوق بین الملل خصوصی و سایر قوانین و مقررات مربوط میشود که در این دو رشته از حقوق جای نمی گیرند. این عبارت، یک عنوان کلی برای قواعد، اصول و مقرراتی است که ناظر به روابط بازرگانی بین المللی است و بر خلاف دو اصطلاح فوق الذکر، جنبه های وسیع تری از حقوق عمومی را نیز در بر میگیرد. معمولاً روابط بازرگانی بین المللی تحت تاثیر مقررات بیش از یک کشور میباشند که این مقررات شامل حقوق قراردادها، مقررات کنترل ارز، مقررات مالیاتی، مقررات زیست محیطی، مقررات ایمنی و سلامت، مقررات ناظر به شرکت ها و امثال آن است.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پایان نامه, حقوق بازرگانی, فراملی, واژه شناسی, قرون وسطی, حقوق بین المللی, موافقتنامه, کنوان,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:55
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
مقدمه
تولید انعطاف‌ پذیر
رهبری
کار گروهی
ارتباط‌ با یکدیگر
تکوین‌ همزمان
مزیت‌ رقابتی تولید انعطاف‌ پذیر
رفتار با مشتری
افزایش‌ توانایی جهت‌ رقابت‌
تعریف‌ جدید از سازمان‌
آزادی عمل‌ در قیمت‌ گذاری
خط‌ سیر انتقال‌ کالا
روش های تبلیغاتی
ماهیت‌ فعالیت های فروش‌
اقدامات‌ و فعالیت های مدیران‌
اتوماسیون
تولید یکپارچه رایانه ای
سطوح سلسله مراتبی سیستم های اتوماسیون صنعتی
سطح Element
سطح فیلد Field Level
سطح (Call Level )Cell
سطح(Areal Level)Area
سطح (Plant Level)
منابع

مقدمه:
در جهان صنعتی امروز، به تولید به عنوان یک سلاح رقابتی نگریسته میشود و سازمان های تولیدی در محیطی قرار گرفته اند که از ویژگی های آن میتوان به افزایش فشارهای رقابتی، تنوع در محصولات، تغییر در انتظارات اجتماعی و افزایش سطح توقع مشتریان اشاره کرد. محصولات در حالیکه باید بسیار کیفی باشند، تنها زمان کوتاهی در بازار میمانند و باید جای خود را به محصولاتی بدهند که با آخرین ذائقه، سلیقه و یا نیاز مشتریان سازگار هستند. بی توجهی به خواست مشتری و یا قصور در تحویل به موقع ممکن است بسیار گران تمام شود. شرایط فوق سبب گردیده تا موضوع اطلاعات برای سازمان های تولیدی از اهمیت زیادی برخوردار شود. از طرف دیگر، آخرین بررسی ها حاکی از آن است که استراتژی رقابتی مبتنی بر بازار خود نیز به تدریج در حال گذر است و چشم انداز استراتژیک رقابت در آینده مبتنی بر منابع خواهد بود. به عبارت دیگر در حالیکه شرکت ها امروزه موفقیت را در تبعیت و استفاده درست از قوانین، فرصت ها و شرایط دیکته شده توسط بازار میدانند، استراتژی مبتنی بر منابع بر این موضوع تاکید دارد که منفعت و موفقیت بیشتر با اتکا بر مزیت ها و منابع منحصر به فرد و قابل اطمینان شرکت و سرمایه گذاری به منظور توسعه و حفاظت از آنها حاصل خواهد شد.
البته منابع تولیدی مورد نظر تنها شامل سرمایه، زمین، ماشین آلات و تجهیزات نمیشوند، بلکه بنای تولید نسل آینده بر تاکید و توجه به اطلاعات، مدیریت دانش و توجه ویژه به مسئله آموزش افراد خواهد بود.
وضعیت به وجود آمده و تحولات صورت گرفته مذکور در حوزه فعالیت های تولیدی، اگرچه خود حاصل به کارگیری گسترده و همه جانبه فناوری های اطلاعاتی در این حوزه است، ولی در عین حال باعث توجه مضاعف سازمان ها و شرکت های تولیدی به مقوله اطلاعات و فناوری های مرتبط با آن شده است. این تحقیق با هدف تبیین موضوع فوق صورت گرفته است و سعی دارد تا نقش و تاثیر فناوری اطلاعات در وضعیت کنونی تولید و ساخت کالاها را به تصویر بکشد. اهمیت این بررسی از آنجا ناشی میشود که چند سالی است در کشور، افزایش تعداد واحدهای تولیدی و به تبع آن تحقق نسبی فضای رقابتی باعث گردیده تا توجه تولیدکنندگان و شرکت های صنعتی به کیفیت محصولات، افزایش سهم بازار و مسئله صادرات معطوف گردد. از همین رو به نظر مــیرسد دانستن تحولات صورت گرفته در بخش های تولیدی جوامع پیشرفته میتواند در تعیین و شناخت بهتر مسیری که سازمان های تولیدی و صنعتی کشور برای ارتقای توان رقابتی خود باید طی کنند موثر واقع شود. در این مقاله شرح داده خواهد شد که چگونه توسعــه های اخیر در حوزه فناوری اطلاعات به ویژه هوش مصنوعی و سیستم های خبره، وضعیت تولید در جوامع صنعتی را دگرگون ساخته است.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پروژه, پایان نامه, سیستم, انعطاف پذیر, تولید, کار گروهی, رهبری, ارتباط با یکدیگر, روش های تب,

تعداد صفحات:93
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
مقدمه
پیشگفتار
تاریخچه روغن نباتی در ایران
فصل اول
تاریخچه کارخانه کشت و صنعت شمال
تولیدات اصلی جانبی کارخانه کشت و صنعت
شرح تولیدات اصلی و جانبی
محصولات جانبی کارخانه های روغن کشی
ترکیبات شیمیایی چربی ها در روغن ها
مراحل تهیه رغن های نباتی
علت هیدروژناسیون
مراحل واکنش هیدروژناسیون
جزئیات مراحل و دستگاه ها
نقش گاز
تعریف کاتالیست
فاکتورهای مهم در هیدروژناسیون
سه نوع هیدروژنه کردن
فصل دوم
درباره دانه روغنی لوبیا
تبدیل لوبیای سویا به روغن
ذخیره سازی
مراحل آماده سازی
استخراج
حلال گیری
صمغ گیری و جدا کردن لستین
تبدیل فرآورده های روغنی
تصفیه قلیایی
بی رنگ کردن
هیدروژناسیون
بی بو کردن
فرآورده های روغنی سویا
کاربرد پروتئین های سویا
حلالیت ایزوله
دناتوراسیون
ترکیب اسید آمینه
لوبیای سویا کامل
فرآورده های پروتئینی لوبیای سویای فرآینده شده
دستگاه جداسازی
امولسیفیکاسیون
جذب چربی
جذب آب
بافت
تشکیل خمیر
تشکیل فیلم یا لایه نازک
کنترل رنگ
هوادهی
منابع

مقدمه :
روغن ها و چربی ها از زمان های بسیار دور یکی از اجزا اصلی و مهم تشکیل دهنده غذای انسان بوده است. که یک گرم آن در حدود 2/9 کیلوکالری انرژی در بدن تولید می کند. همچنین غذای طبخ شده در روغن و چربی مزه و طعم مطلوبی را در بر خواهد داشت.
با تغییر ساختار اجتماعی در دورانی که ما در آن زندگی میکنیم، دگرگونی و چگونگی تولید مواد مورد نیاز جامعه به خصوص مواد غذایی امری اجتناب ناپذیر است در حال حاضر با توسعه کشت دانه ها و میوه های روغنی فقط 15 % از نیاز چربی و روغن مصرفی مردم را میتوانیم تامین نماییم. از این جهت باید میزان قابل ملاحظه ای روغن خام از خارج وارد کشور شود، لذا برای افزایش راندمان استخراج روغن از منابع روغن و تصفیه روغن نیاز به تکنولوژی جدید روغن میباشد.
در کشورهای صنعتی یک نفر در طول عمر خود در حدود 3 تن روغن و چربی مصرف میکند که بیش از نصف این مقدار به صورت روغن یا چربی غیر قابل رویت موجود در مواد غذایی مانند پنیر، سوسیس، کالباس، گوشت و نظیر این ها میباشد.
اهمیت اقتصادی چربی ها و روغن ها در جهان و ایران
غذا مسئله مهمی است که نیاز انسان ها را برطرف میکند. کار اساسی کشاورزان و کارخانه های صنایع غذایی این است که نیاز مواد غذایی انسان ها را تامین کنند. با توجه به افزایش رشد جمعیت در جهان نیاز به مواد غذایی نیز افزایش مییابد و همزمان باید تقاضای مواد غذایی مورد نیاز مردم با امکانات و شرایط موجود تامین شود.

پیشگفتار :
واحدهاِ روغن کشی بر اساس نزدیکی ماده اولیه به خصوص تخم پنبه احداث میشوند که این مناطق بیشتر در استان های مازندران، گیلان و خراسان میباشند. یکی از این واحدهای روغن کشی کشور کارخانه روغن کشی کشت و صنعت شمال واقع در استان مازندران، شهرستان ساری ( در دوازده کیلومتر شهر ساری) می باشد.
این کارخانه در سه شیفت کار میکند و دارای سیستم بازیابی فاضلاب و تصفیه آب میباشد که پساب های بازیابی شده جهت شروب نمودن زمین های مزروعی کارخانه استفاده میشود.
این کارخانه روغن کشی دو واحدی میباشد که واحد شماره یک آن نیز (کشت و صنعت شمال) تولید روغن و واحد شماره دو آن (ام. ام) صابون پزی است.
به طوریکه گفته شد محصول اصلی کارخانه کشت و صنعت شمال، روغن نباتی است که به دو صورت دان و جامد عرضه میگردد و در کنار این محصول اصلی، محصول فرعی، خلط صابون تولید شده نیز در واحد دو به صابون تبدیل میشود. واحد تولید گاز اکسیژن و هیدروژن در داخل کارخانه وجود دارد که گاز هیدروژن تولید شده، جهت پروسس هیدروژناسیون صورت میگیرد و اکسیژن تولیدی در مخازن پر شده و جهت استفاده بخش های خصوصی و دولتی به خارج از کارخانه برده میشود.
در ضمن طرح توسعه کارخانه نیز در دست اقدام است که تا حدودی اجرا گردیده، ولی هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, گزارش کارآموزی, صنایع غذایی, هیدروژناسیون, روغن نباتی, کارخانه کشت و صنعت, محصولات, روغن کشی,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:34
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
مقدمه
معرفی سیستم
هماهنگی کلاس ها
هماهنگی کلاس های جبرانی
حضور و غیاب اساتید
گزارش گیری
برسی اطلاعات کامل گروه ها
برسی اطلاعات کامل اساتید
مستند سازی سیستم
قسمت شروع برنامه
صفحه اصلی برنامه
ثبت اطلاعات روزانه
ثبت اطلاعات کلاس
گزارش گیری

مقدمه:
با توجه به نقص و سرعت پایین اطلاع رسانی دقتر هماهنگی که تمام کارها به صورت دستی انجام میشد، و دانشجویان و اساتید و حتی کارکنان جهت گرفتن اطلاعات و هماهنگی های لازم از این دفتر به مشکلات فراوانی برخورد میکردند و در صورت گرفتن اطلاعات نیز ممکن بود اشتباه باشد.
ازاین رو تصمیم گرفتیم نرم افزاری برای این دفتر پیاده سازی کنیم تا در ورود و خروج اطلاعات سرعت، دقت کافی و لازم را داشته باشد، و از کارهایی که به صورت دستی و کند صورت می گیرند جلوگیری شود و تعداد نیروی کار نیز کاهش یابد.
کارهایی که دفتر هماهنگی انجام میدهد:
1- هماهنگی تمام کلاس های درسی
2- هماهنگی کلاس های جبرانی
3- حضور و غیاب اساتید
4- برسی اطلاعات کامل اساتید
5- برسی اطلاعات کامل گروه ها
6- گزارش گیری


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پروژه, سیستم, مکانیزه, دفتر هماهنگی, کلاس, حضور و غیاب, استاد, گزارش گیری, مستند سازی سیستم,,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:35
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
معماری در کلیساها
فرود اینگه هلند
گسترش رنسانس در ایتالیا
اوج رنسانس
برامانند
سانگالو
رافائل
روش گرایی
پروزی
گیلیورومانو
مشیل آنجلو
کتابخانه لورن تین
گیاکومودلاپورتا
آندره پالادیو
گسترش معماری رنسانس فراتر از ایتالیا
فرانسه
انگلستان
اسکاندیناوی
آلمان
اسپانیا
پرتقال
هلند
پادشاهی مجارستان
روسیه
رنسانس
منابع
کتاب شناسی

معماری در کلیساها:
کلیسای سان فرانسیکو یک بازسازی ساختار گوتیک که مانند سانت آندن به گونه ای بود که سر در برخوردار از طاق پیروزی روحی را در خود داشت. و متاسفانه این بنا ناتمام باقی مانده است.
سانت آندن یک ساختمان بسیار دینامیک میباشد. سر در پیروزی آن از کنتراست های شدیدی برخوردار است. پیش آمدگی و نود نظم نیمستون ها وجود دارد که عناصر معماری را نشان میدهد اما ضرروتاً غیر عملیاتی میباشند، بسیار کم عمق میباشد. این است و بتاین با ارگ زیاد تو رفته که باعث فراهم شدن رواق بزرگ جلو در اصلی میشود. اندازه این درک در نمای مستقیم در دو روزنه مربع شکل در بالا میباشد که اطراف آن را شکل داده است. نور و سایه تاثیر بسیار زیادی روی سطوح ساختمان دارد و این به خاطر کم عمق بودن mouldings و عمق هشتی آن میباشد. در قسمت داخلی را آلبرتی با و راهروها سنتی را قرار داده بود.
در عوض پیشرفت آهسته و ماهرانه ای از ارگ های بلند متفاوت و دروازه های مربع شکل کوتاه و تکرار نقش و نگار طاق پیروزی سر در وجود دارد.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پروژه, سبک معماری, معماری, دوره رنسانس, اروپا, کلیسا, برامانند, سانگالو, رافائل, روش گرایی, ,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:43
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
چکیده
فصل اول
بیان مسئله
ضرورت و اهمیت بررسی
سوابق پژوهش
چارچوب نظری پژوهش
نظریه‏ های روان‏شناسی و روان‏شناسی اجتماعی
اهمیت و نقش خانواده در رشد اجتماعی
محیط خانوادگی و رشد اجتماعی فرزندان
مقام و موقعیت کودک در خانواده
درگیری و اصطکاک بین والدین
خواهران، برادران و اجتماعی شدن
آثار طلاق بر رشد اجتماعی فرزندان
مرزهای خانواده و رشد اجتماعی فرزندان
فرضیه‏ ها یا سوالات اساسی تحقیق
سنجش متغیرها
متغیرهای مستقل
روش تحقیق و جمعیت مورد بررسی
حجم نمونه و شیوه‏ نمونه گیری
یافته‏ های تحقیق
نتایج توصیفی متغیرها
رشد اجتماعی دانش آموزان (متغیر وابسته)
متغیرهای مستقل
آزمون فرضیه‏ ها و تحلیل نتایج
تحلیل رگرسیون چند متغیره
وزن خالص و ناخالص متغیرهای مستقل
مدل تحلیل مسیر
نتیجه گیری
منابع و مآخذ

چکیده:
این تحقیق به منظور بررسی تأثیر خانواده بر رشد اجتماعی دانش‏ آموزان دوره‏ متوسطه‏ استان کرمانشاه انجام شده است. که در آن متغیرهایی از قبیل ساختار قدرت خانواده، مرزهای خانواده، تضاد والدین با یکدیگر، بدرفتاری والدین با فرزندان، سبک‏ های تربیتی و پایگاه اقتصادی ـ اجتماعی والدین بررسی شده است. این تحقیق به صورت پیمایشی و با استفاده از ابزار پرسشنامه اجرا شده است که 625 نفر از دانش‏ آموزان دختر و پسر دبیرستانی با استفاده از روش نمونه‏ گیری سیستماتیک برای تکمیل پرسشنامه انتخاب شدند. نتایج به دست‏ آمده از تحقیق نشان داد که متغیرهای مرزهای خانواده (گسسته، مشخص و به هم تنیده)، ساختار قدرت خانواده و سبک تربیتی دموکراتیک با رشد اجتماعی دانش‏ آموزان همبستگی مستقیم و معناداری داشته‏ اند. همچنین متغییرهای سبک‏ های تربیتی اقتدار طلبی، بی‏ مسئولیتی، بدرفتاری والدین با فرزندان و تضاد والدین با هم با رشد اجتماعی دانش‏ آموزان همبستگی معکوس و معناداری داشته‏ اند. متغیرهای پایگاه اقتصادی ـ اجتماعی والدین و سبک تربیتی سهل‏ گیرانه با رشد اجتماعی دانش‏ آموزان رابطه‏ ای نداشته‏ اند. نتایج تحلیل رگرسیونی نیز نشان داد که متغیرهای مرزهای خانواده، ساختار قدرت خانواده و بدرفتاری والدین با فرزندان با هم تأثیر مستقیم و معناداری بر رشد اجتماعی دانش ‏آموزان داشته‏ اند.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پایان نامه, روانشناسی, پروژه, دانلود پایان نامه, بد رفتاری, رشد اجتماعی فرزندان, اجتماع, کود,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:41
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
چکیده
فصل اول
مقدمه
سوالات پژوهش
بیان مسئله
اهمیت پژوهش
هدف از پژوهش
فصل دوم
هوش هیجانی
هوش هیجانی ضعیف و بیماری روانی
هوش هیجانی کاربردی
ابراز هیجانی و پیامدهای سلامت
فرونشاندن هیجانی و پیامدهای سلامت
آموختن تنظیم هیجانات خود برای سلامت بهتر
تاثیر مثبت بر حرفه و تجارب
تاثیر منفی بر کار و تجارت
فصل سوم
تجزیه تحلیل
فصل چهارم
نتیجه گیری
پیشنهاد
منبع

چکیده:
نخستین بار دانشمندی به نام سالوی در سال 1990 اصطلاح هوش هیجانی را برای بیان کیفیت، درک احساسات، هم دردی با دیگران و نیز اداره مطلوب خلق و ضوبه کار برد.
هوش هیجانی EQ موضوعی است که در آن به توانایی تشخیص و توصیف هیجانات همچنین مدیریت بر هیجانات می پردازند.
این هوش در زندگی افراد نقش مهمی را ایفا کرده و همچنین بر سلامتی روانی و جسمانی تأثیر می گذارد.
توانایی برخورداری از این هوش میتواند این مسئله را برای ما روشن کند که چرا گاهی افراد با سطح پایین تحصیلات میتوانند موفق تر از افراد با تحصیلات عالی باشند.
بنابراین با کسب این هوش از طریق محیط خانواده میتوان به موفقیت دست یابی پیدا کرد.

مقدمه:
اولین بار در سال 1990 دانشمندی به نام سالوی اصطلاح هوش هیجانی را برای بیان کیفیت و درک احساسات فرد، هم دردی با احساسات دیگران و توانایی اداره مطلوب خلق و خو به کاربرد و این هوش عاملی است که در هنگام شکست در شخص ایجاد انگیزه می نماید. تئوری هوش هیجانی دیدگاه جدیدی درباره پیش بینی عوامل موثر بر موفقیت و همچنین پیش گیری اولیه از اختلالات روانی هم فراهم میکند.
روانشناسی به نام لگمن اظهار دارد که هوش شناختی در بهترین شرایط تنها 20 درصد از موفقیت ها را موجب میشود و 80 درصد از موفقیت ها به عوامل دیگر وابسته است و سرنوشت افراد در بسیاری از موقعیت ها در گروه مهارت های هیجانی است. هوش هیجانی عدم موفقیت با ضریب هوشی بالا و موفقیت غیر منتظره افراد دارای هوش متوسط را تعیین میکند. افراد باهوش عمومی متوسط هوش هیجانی بالا موفق تر از افراد باهوش عمومی بالا و هوش هیجانی پایین هستند.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پروژه, هوش هیجانی, روانشناسی, بیماری روانی, ضعف, سلامت, هیجانات, تجزیه تحلیل, کیفیت, درک احس,

تعداد صفحات:140
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
فصل اول – کلیات تحقیق
چکیده
مقدمه
بیان مسئله
ضرورت و اهمیت پژوهش
اهداف پژوهش
سوالات پژوهش
فرضیه های تحقیق
مدل مفهومی تحقیق
تعریف مفاهیم و اصطلاحات
مفاهیم عملیاتی
فصل دوم – ادبیات تحقیق
بخش اول رهبری
مقدمه
سبک رهبری
مفهوم رهبری اخلاقی
تعریف رهبری اخلاقی
اصول پنج گانه اخلاق رهبری
قدرت و رهبری
اثربخشی، هدف رهبری
هوش اخلاقی و هوش معنوی
اخلاق و اقتصاد
مفاهیم ارزشی در ادبیات رهبری
دیدگاه مخالفان رهبری اخلاقی
روش ارزشیابی اخلاقی اقدام رهبری
معیارهای اثربخشی اقدامات رهبران
ابعاد نفوذ و انواع اخلاقی و غیراخلاقی آن در رهبری
مؤلفه های رهبری اخلاقی از دیدگاه های مختلف
جو اخلاقی سازمان
رهبری اخلاقی در محیط کار
بخش دوم تعهد سازمانی
تعهد سازمانی
دیدگاه هایی در مورد کانون های تعهد سازمانی
تعهد سازمانی مفهوم یک بعدی یا چند بعدی؟
مدل های تعهد سازمانی
دیدگاه های نظری عوامل موثر بر تعهد سازمانی
اهمیت تعهد
انواع تعهد
هدف های سازمانی
اهمیت تعهد سازمانی
ابعاد تعهد سازمانی از دیدگاه آلن و مییر
ابعاد تعهد سازمانی از نظر اتزیونی
سایر دیدگاه ها در مورد تعهد سازمانی
بخش سوم
اعتماد
رابطه اعتماد و تعهد سازمانی
رابطه بین انصاف و اعتماد
ویژگی رهبران موثر در تیم های کاری
بخش چهارم
مروری بر تحقیقات انجام شده
فصل سوم:روش تحقیق
روش تحقیق
جامعه آماری
نمونه آماری و روش نمونه‌گیری و حجم نمونه
ابزار گردآوری داده‌ها
تعیین اعتبار و پایایی ابزار گردآوری داده‌ها
روش تحلیل آماری
ملاحظات اخلاقی
فصل چهارم – تجزیه تحلیل داده ها
مقدمه
توصیف متغیرهای جمعیت‌شناختی
آزمون کولموگروف- اسمیرنف تک نمونه‌ای
آزمون فریدمن
بررسی فرضیات تحقیق
فرضیات جانبی پژوهش
فرضیه‌ اول – بین رهبری اخلاقی و اعتماد به‌ سرپرست رابطه وجود دارد
فرضیه‌ دوم – بین رهبری اخلاقی و تعهد عاطفی رابطه وجود دارد
فرضیه‌ سوم – بین رهبری اخلاقی و تعهد مستمر رابطه وجود دارد
فرضیه‌ چهارم – بین رهبری اخلاقی و تعهد هنجاری رابطه وجود دارد
فصل پنجم – نتیجه گیری
مقدمه
خلاصه تحقیق
بحث و نتیجه‌گیری
فرضیات جانبی تحقیق
پیشنهادات
پیشنهادات برای تحقیقات بعدی
محدودیت‌ها
منابع
پیوست ها
چکیده لاتین

فهرست جداول:
معیارهای ارزشیابی رهبران بر مبنای روش نوسازی سازمان،
فرم ارزشیابی ویژگی های هر تصمیم یا اقدام از سه بعد
معیارهای‌ پیشنهادی ‌برای‌ ارزشیابی ‌رهبری‌ اخلاقی
پیش شرط های تعهد سازمانی
متغیرهای تحقیق
ضریب آلفای کرنباخ مربوط به پایایی پرسش نامه
توزیع فراوانی و درصد پاسخگویان برحسب جنس
توزیع فراوانی و درصد پاسخگویان برحسب سابقه‌ خدمت
توزیع فراوانی و درصد پاسخگویان برحسب تحصیلات
توزیع فراوانی و درصد فراوانی متغیر رهبری اخلاقی
توزیع فراوانی و درصد فراوانی متغیر اعتماد به‌ سرپرست
توزیع فراوانی و درصد فراوانی تعهد عاطفی
توزیع فراوانی و درصد فراوانی تعهد مستمر
توزیع فراوانی و درصد فراوانی تعهد هنجاری
توزیع فراوانی و درصد فراوانی تعهد سازمانی
نتیجه آزمون کولموگروف- اسمیرنف برای متغیرهای تحقیق
آزمون رتبه‌بندی فریدمن در متغیرهای پژوهش
خی‌دو بین تعهد سازمانی و رهبری اخلاقی
آزمون همبستگی اسپیرمن
آزمون کروسکال- والیس
خی‌دو بین اعتماد به‌ سرپرست و رهبری اخلاقی
آزمون اسپیرمن
آزمون کروسکال – والیس
خی‌دو بین رهبری اخلاقی و تعهد عاطفی
ضریب همبستگی اسپیرمن بین متغیر رهبری
آزمون کروسکال – والیس
رابطه بین رهبری اخلاقی و تعهد مستمر
ضریب همبستگی اسپیرمن بین رهبری اخلاقی و تعهد مستمر
آزمون کروسکال – والیس
رابطه بین رهبری اخلاقی و تعهد هنجاری در واحدهای مالی همدان
ضریب همبستگی اسپیرمن بین رهبری اخلاقی و تعهد هنجاری
آزمون کروسکال – والیس

فهرست شکل ها:
مدل مفهومی تحقیق
نموادار استخوان ماهی عوامل موثر بر تعهد سازمانی
فرایند اعتماد

فهرست نمودارها:
توزیع فراوانی گروه نمونه بر حسب جنست
توزیع فراوانی گروه نمونه بر اساس سن
وزیع فراوانی گروه نمونه بر اساس تحصیلات
توصیف نظر پاسخگویان در مورد متغیر رهبری اخلاقی
توصیف نظر پاسخگویان در مورد متغیر اعتماد به‌سرپرست
توصیف نظر پاسخگویان در مورد متغیر تعهد عاطفی
توصیف نظر پاسخگویان در مورد تعهد مستمر
توصیف نظر پاسخگویان در مورد تعهد تکلیفی (تعهد هنجاری)
توصیف میان نظر پاسخگویان در مورد تعهد سازمانی

چکیده:
هدف از پژوهش حاضر بررسی رابطه بین رهبری اخلاقی و تعهد سازمانی در واحدهای مالی دستگاه‌های اجرایی شهرستان همدان است. در این پژوهش کلیه کارشناسان واحدهای مالی دستگاه‌های اجرایی شهرستان همدان بعنوان جامعه‌ی آماری در نظر گرفته شد و از بین جامعه‌ی آماری کارشناسان مالی بر اساس جدول کرجسی – مورگان تعداد 91 نفر بعنوان نمونه آماری انتخاب گردید. جهت انتخاب نمونه آماری از نمونه‌ گیری تصادفی ساده با استفاده از جدول تصادفی اعداد استفاده شد. روش تحقیق در این تحقیق از نوع توصیفی- پیمایشی می‌باشد، برای جمع‌آوری اطلاعات از ابزار پرسشنامه استفاده گردید. پرسشنامه استاندارد که در مقیاس لیکرت شامل 38 سؤال بود و سه سؤال در مورد ویژگیهای جمعیت‌ شناختی بود. جهت تجزیه و تحلیل داده‌ها از روش خی‌دو، آزمون‌های اسپیرمن، فریدمن، کروسکال، و کولموگروف- اسمیرنف استفاده شد. نتایج به‌دست آمده از این پژوهش، حاکی از آن است که بین تعهد سازمانی و رهبری اخلاقی در واحدهای مالی شهرستان همدان رابطه همبستگی در حد بالایی است.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پایان نامه, مدیریت, کارکنان, رهبری, اخلاق, تعهد سازمانی, واحدهای مالی, سبک رهبری, هوش معنوی,,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:55
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
تنیس روی میز
مقدمه و تاریخچه تنیس روی میز ایران
پینگ پنگ از آغاز تا کنون
پیشینه
چگونگی بازی
شناسه‌ها و تعاریف
چکیده
شرح شناسه‌ها
مقدمه
راکت
تیغه راکت
انواع روکش های لاستیکی
توپ
سایر تجهیزات
ویژگی های میز
راکت گیری
روش مدادی(پن هولد)
روش شِیک هندز
تنه
پاها
انواع ضربات
بک هند
نمایش فیلم آموزشی بک هند
نحوه زدن بک هند
بک هند پوش
منابع

مقدمه و تاریخچه تنیس روی میز ایران:
کلوپ های خصوصی ویژه بازی پینگ پنگ تشکیل شده شش سال پس از ورود اولین میز پینگ پنگ به ایران مسابقات کلوپ ها و دستجات آزاد در سال ۱۳۲۴ در مناطق نفت خیز کشور برگزار شد.

پیشینه:
خاستگاه این بازی انگلستان است که در سال های ۱۸۹۰-۱۸۸۰ شاهزادگان (زمان ملکه ویکتوریا) طبقه بالا پس از خوردن ناهار برای سرگرمی به آن می‌پرداختند. گویا در آن زمان آنها برتر می‌دانستند تا به جای آن که در زیر آفتاب تنیس بازی کنند به انجام ورزشی بپردازند که در زیر سقف باشد٫ پس تنیس روی میز را ساختند.

چگونگی بازی:
پس از ضربه سرویس که می‌تواند در نیمه زمین فرد آغازگر بر زمین بخورد، در ضربه‌های بعدی توپ باید فقط در نیمه زمین طرف مقابل به زمین بخورد. دو نیمه زمین با یک تور از هم جدا شده‌اند. اگر توپ در زمین حریف فرود نیاید یک امتیاز به حریف اضافه میشود و اگر توپ در زمین حریف فرود آید و پس از آن حریف به توپ ضربه نزند یک امتیاز به فردی که ضربه را زده افزوده میشود.


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پروژه, تربیت بدنی, ورزش, تنیس روی میز, پینگ پنگ, تنیس, بازی, راکت, توپ, روکش پلاستیکی, راکت ,

تاريخ : 14 آذر 1394 | <-PostTime-> | نویسنده : ketabpich | بازدید : <-PostHit->

تعداد صفحات:70
نوع فایل:word
فهرست مطالب:
پیشگفتار
مقدمه
بیان مسئله
هدف
فرضیه تحقیق
روش تحقیق
بخش اول – مباحث نظری
فصل اول – مروری بر تاریخچه مساله و موضوع تحقیق
تعریف خدمات
خصوصیات خدمات
نامحسوس بودن
تفکیک ناپذیری
تغییر پذیری
فنا پذیری
ارتباط خدمات و کالا
ترکیب خدمات همراه کالا
نحوه ارائه خدمات همراه کالا
کانال های توزیع در بخش خدمات
توزیع خدمات
بررسی نیازهای خدماتی مصرف کنندگان
مقدار خرید
عدم تمرکز بازار
تنوع کالا
خدمات بعد از فروش
بازاریابی خدمات
کالا
مراحل فرآیند پذیرش کالا
آگاهی
تمایل
ارزیابی
آزمایش
پذیرش
کیفیت خدمات
فصل دوم
مبانی نظری تحقیق
نظریه ها
بررسی چند دیدگاه
تجزیه تحلیل دوره زمانی فروش
تجزیه تحلیل آماری تقاضا
نتیجه
فصل سوم
مروری بر سابقه مطالعاتی تحقیق
مقاله بازاریابی مبنی بر انسان
کشور های پیشرفته به ازای هر دلار سرمایه گذاری در تولید یک دلار در خدمات سرمایه گذاری میکنند
هفت کلید استراتژی خدمات
بازاریابی مدیریت بازار
بررسی راهبردی عناصر آمیخته بازار یابی شرکت های موفق ایرانی
روش آزمون فرضیه
نتیجه
بخش دوم
تحلیل
فصل اول
الگوی تحلیل
تعاریف و مفاهیم
تعیین عوامل و متغیر ها
تعیین روابط بین متغیر ها
فصل چهارم
نتیجه گیری و پیشنهادات
مقدمه
نتایج تحقیق
پیشنهادات
فهرست منابع و ماًخذ

پیشگفتار:
بررسی تحولات سال های اخیر نشان میدهد، که خدمات به صورتی وسیع گسترش یافته و این روند در سال های آتی با سرعت بیشتر توسعه می یابد. صنعت کوچک و خدمات بزرگ میشود. مدیران موسسات تولیدی و خدماتی در کلیه بخش های دولتی تعاونی و خصوصی به تدریج پی می برند که تنها کیفیت محصول نمی تواند موجب تمایز آن ها از دیگران شود بلکه باید کانون توجه را از بازار گرایی به مشتری گرایی تغییر داد.
بسیاری از آنها نه تنها تمام توجه خود را از بازار به مشتری معطوف کرده اند. بلکه به حفظ مشتریان فعلی به عنوان استراتژی ارزان تر، راحت تر و شاید سود آور تر و جذاب تر مینگرند در نتیجه به منظور پشتیبانی و تقویت خدمت گرایی برای جلب رضایت گیرندگان، تحقیقات، همایش ها، مقالات، کتاب ها و دوره های آموزشی و پروژه های مشاوره ای در سطوح مختلف تحت عنوان مدیریت خدمات و استراتژی خدمات پیش از پیش شکل گرفته و گسترش می یابد. خدمات یکی از بخش های اقتصاد است که با توسعه روز افزون مواجه بوده است، در کشورهای پیشرفته بخش خدمات درصد چشم گیری از منابع و فعالیتها را به خود اختصاص میدهد و ارزش افزوده متنابعی ایجاد میکند.
هدف از انجام تحقیق بررسی این مورد بود که ببینیم آیا خدمات پس از فروش گارانتی، ضمانت، حمل و نقل و…) باعث افزایش فروش میشود؟
به این معنا که اگر فروشندگان و توزیع کنندگان کالا به نحو احسن در صدد اجرای به موقع خدمات برآیند این کار باعث افزایش فروش میشود؟


ادامه ي مطلب
امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود, پروژه, فروش کالا, خدمات پس از فروش, مدیریت, تفکیک, فنا پذیری, خرید, تنوع کالا, تمرکز بازار, ,

<-BloTitle->
<-BloText->